Transceivery SFP/SFP+

Transceivery od firiem Finisar a AVAGO. Metalické, optické (singlemode, multimode) SFP/SFP +. Možnosť výberu z 1G, 10G alebo dual speed 1G/10G.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

od do

Parametre

SFP alebo SFP+:

Typ:

Rýchlosť:

Výrobcovia

Vynulovať filter

Rôzne typy SFP, SFP + transceiverov nájdete v našom eshopu na adrese http://www.meraciepristroje.sk/transceivery-sfpsfp

Užívateľská sekcia

Prihlásiť sa / Registrácia | CZ eshop

Košík

Váš košík je prázdny